Buitenschilderwerk

Geschreven door Huisman , uit Blijham

Schildersbedrijf Dreijer uit Beerta heeft diverse werkzaamheden bij ons uitgevoerd van de hal, bijkeuken en overloop.
We hebben samen in overleg met schildersbedrijf Dreijer afgesproken dat we ieder jaar een gevel laten schilderen, als alle gevels geschilderd zijn gaan we over in onderhoud om het schilderwerk in conditie te houden.
Wij vinden Dreijer een zeer degelijk en betrouwbaar bedrijf die doet wat ze zeggen.

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Recensies.

Reserveer op tijd de voorjaarsschilder! - Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Reserveer op tijd de voorjaarsschilder!

4 februari 2025 - Met een paar dagen prachtig weer op zak, en nu we merken dat de dagen weer wat langer en lichter zijn, kijken we reikhalzend uit naar het voorjaar. Een tijd waarin we huis en haard graag weer... lees verder »

Profiteer van ons Wintervoordeeltarief voor schilderwerk - Schildersbedrijf Dreijer Beerta

Profiteer van ons Wintervoordeeltarief voor schilderwerk

2 januari 2025 - De winter is een ideaal moment om uw huis of bedrijfspand binnen te laten schilderen. Hoewel het buiten koud kan zijn, betekent het niet dat u moet wachten tot de lente om uw binnenruimtes een frisse... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.